Salg

  • Tor Jahren linkedin

    Salgsdirektør

    Siv.Ing Informasjon og kommunikasjonsteknologi fra HiA. Jobber innenfor tjenester og løsninger, avtale og konseptarbeid. Deltar i selskapets ledergruppe.

     tor.jahren@braathe.no

    +47 481 30 792

  • Joachim Bremseth linkedin

    Salgssjef varesalg

    25-års erfaring fra IT-bransjen, startet JOB Data i 2004. Løsningsorientert og opptatt av å skape gode kundeopplevelser.

     joachim.bremseth@braathe.no

    +47 480 20 633

  • Terje Løvstad linkedin

    Avdelingsleder Spesialtjenester

    20-års erfaring i bransjen og har jobbet med ledelse på strategisk og operativt nivå, prosjektledelse og organisasjonsutvikling innenfor flere virksomhetsområder.

     terje.lovstad@braathe.no

    +47 958 97 800

  • Dag Johansen linkedin

    Senior Kunderådgiver

    Jobber med rådgivning og salg innenfor tjenester, løsninger, avtaler og konseptarbeid.

     dag.johansen@braathe.no

    +47 924 68 338

  • Eivind Seip Haugsnes linkedin

    Senior Kunderådgiver

    Lang erfaring innen IT bransjen. Jobber med rådgivning og salg innenfor tjenester, løsninger, avtaler og konseptarbeid.

     eivind.seip.haugsnes@braathe.no

    +47 900 13 408

  • Jan Marius Einarsrud linkedin

    Senior Kunderådgiver

    12-års erfaring fra IT-bransjen med teknisk utdannelse innenfor telekom. Jobber med rådgivning innenfor tjenester, løsninger, avtaler og konseptarbeid.

     marius@braathe.no

    +47 458 63 462

  • Jørn Richter linkedin

    Senior kunderådgiver

    Datatekniker fra Elvebakken, 25-års erfaring fra IT bransjen. Relasjonsbygger for hardwareleveranser og utstyrssalg med lidenskap for ny teknologi.

     jorn.richter@braathe.no

    +47 983 05 334

  • Tor Edvardsen linkedin

    Senior Kunderådgiver

    Jobber med et stort antall kunder innenfor salg og rådgivning på produktnivå.

     tor.edvardsen@braathe.no

    +47 69 01 31 26

  • Hege Pettersen linkedin

    Senior Kunderådgiver/Problem Manager

    Høgskolekanditat IT fra HiOf. Jobber mot mange av våre tjenesteavtalekunder og som prosjektleder i forbindelse med implementering av nye større kunder.

     hege.pettersen@braathe.no

    +47 917 99 714

  • Anna Shaheeda Såheim linkedin

    Markedsansvarlig

    Ansvarlig for generelt markedsmateriell, profilering og malverk, vår web, våre kundeverktøy, kampanjer og kundeaktiviteter, annonsekoordinering og branding.

     anna.saaheim@braathe.no

    +47 69 01 31 04